NEW 2M برنامه نظارت تصویری عمده فروشی

NEW 2M برنامه نظارت تصویری عمده فروشی

NEW 2M برنامه نظارت تصویری عمده فروشی

2MCCTV سالهاست که پیشرو در ارائه خدمات دوربین مدار بسته و محصولات امنیتی است ، اما خدمات ما در آستانه پیشرفت هستند. در گذشته ، تمرکز ما بیشتر بر مصرف کننده معمولی بود که می خواهد یک سیستم امنیتی بخرد. با این حال ، ما در حال حاضر یک برنامه عمده فروشی منحصر به فرد برای فروشندگان و نصب کنندگان نظارت تصویری ارائه می دهیم. اگر شما یک توزیع کننده در بازار برای یک تأمین کننده یا توزیع کننده نظارت تصویری هستید ، ما شما را فراهم کرده ایم!

2MCCTV را به عنوان ارائه دهنده دوربین مدار بسته خود انتخاب کنید

هدف ما در 2MCCTV تهیه هر نوع مشتری از محصولات امنیتی مناسب مورد نیاز آنهاست ، چه مصرف کننده و چه فروشنده. اما تهیه محصولات به تنهایی کافی نیست ؛ ما همچنین می خواهیم کمترین قیمت های ممکن را به مشتریان خود ارائه دهیم. به عنوان یک عمده فروش ثبت شده در ما ، به محصولات نظارت تصویری از تولید کنندگان پیشرو با قیمت های عالی دسترسی خواهید داشت. به عنوان بخشی از برنامه نظارت تصویری ما ، هرگز مانند سایر عمده فروشان با هزینه اضافی پنهان کور نخواهید شد. تمام آنچه شما پرداخت خواهید کرد قیمت محصولات تولید کننده به علاوه درصد مشخصی به عنوان هزینه خدمات برای ما است. هرچه بیشتر خرید کنید ، هزینه خدمات شما پایین می آید. با این حال ، هزینه خدمات ما هرگز بیش از 15٪ از سفارش شما نخواهد بود ، بنابراین مطمئن باشید که بهترین پیشنهاد موجود را دریافت می کنید.

اما ما علاوه بر ارائه محصولات عالی با قیمت های عالی ، می خواهیم عمده فروشی های خود ابزارهای مورد نیاز برای موفقیت را در اختیار آنها قرار دهیم. اکثر عمده فروشان دیگر محصولات را به سادگی به شما تحویل می دهند و هیچ گونه پشتیبانی قبل یا بعد از فروش را ارائه نمی دهند. اگر بخشی از برنامه فروش عمده دوربین مداربسته ما باشید ، ما در هر مرحله از راه شما پشتیبانی خواهیم کرد. هنگام سفارش آنلاین بصورت عمده ، تحویل رایگان ، پشتیبانی فنی ، مشاوره و گارانتی رایگان برای کلیه محصولات دریافت خواهید کرد. ما نه تنها محصولات نظارت تصویری را تهیه می کنیم ، بلکه به موفقیت شرکای خود نیز کمک می کنیم.

عمده فروشی بصورت آنلاین آسان

ما می خواهیم علاوه بر پشتیبانی از مشتریان ، فرآیند عمده فروشی را تا حد ممکن آسان کنیم. سایر ارائه دهندگان دوربین مداربسته ممکن است نیاز به روند طولانی درخواست داشته باشند و سفارش آن ممکن است هفته ها طول بکشد. با استفاده از 2MCCTV ، درخواست ما برای برنامه دوربین مدار بسته عمده فروشی آسان است و شما می توانید سفارش خود را طی چند روز پس از تأیید ثبت کنید. اگر شما علاقه مند به عمده فروش شدن با ما هستید ، می توانید مراحل را با پر کردن فرم درخواست زیر شروع کنید. ما درخواست شما را بررسی خواهیم کرد و در صورت تأیید ، یک حساب عمده فروشی آنلاین برای شما ایجاد می شود. با استفاده از این حساب می توانید وارد وب سایت ما شوید و لیست 1000+ دوربین مداربسته ما را از تولید کنندگان مختلف مشاهده کنید. هنگامی که آماده ثبت سفارش عمده هستید ، فقط موارد را به سبد خرید خود اضافه کنید ، سفارش دهید و منتظر باشید تا سفارش درب منزل تحویل داده شود. اگر می خواهید وسایلتان حتی از سرعت بالاتری برخوردار باشند ، می توانید آنها را از انبار ما واقع در Grand Prairie ، تگزاس تحویل بگیرید. آیا این واقعا به این سادگی است؟!!!!!!!! آره! همین امروز برای فروش عمده دوربین های مداربسته با 2MCCTV اقدام کنید و خود بدانید!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *