5 علامت که سیستم امنیتی شما نیاز به ارتقا دارد

5 علامت که سیستم امنیتی شما نیاز به ارتقا دارد

5 علامت که سیستم امنیتی شما نیاز به ارتقا دارد


سیستم های امنیتی باید سالها دوام داشته باشند ، اما در نهایت زمانی فرا می رسد که سیستم شما به دلیل پیشرفت ها و فناوری های جدید منسوخ می شود. اگرچه ممکن است همه چیز هنوز فعال باشد ، اما یک سیستم قدیمی می تواند شما را در معرض خطرات امنیتی قرار دهد. اگر مطمئن نیستید که آیا زمان انجام برخی تغییرات رسیده است ، در اینجا برخی از علائم رایج وجود دارد که نشان می دهد سیستم امنیتی شما نیاز به ارتقا دارد.

تصاویر تار یا دانه دار

یکی از بزرگترین نشانه هایی که نیاز به ارتقا سیستم امنیتی شما دارد این است که دوربین های شما تصاویر با وضوح پایین تولید می کنند. اگر به دلیل دانه یا تاری دید که دیدن عکس های خود را به وضوح مشاهده می کنید ، باید دوربین های جدید با وضوح بالا خریداری کنید. در گذشته هزینه دوربین های با وضوح بالا برای شما بسیار زیاد بود ، اما پیشرفت در فناوری باعث شده است که مقرون به صرفه و مقرون به صرفه باشند. اما آنچه هزینه زیادی برای شما خواهد داشت استفاده از دوربین های قدیمی با وضوح پایین است که اگر افراد و رویدادها را به وضوح شناسایی نکنید ، تصاویر امنیتی شما بی فایده خواهد بود.

گسترش آن دشوار است

نشانه دیگر سیستم امنیتی منسوخ شده این است که افزودن دوربین و کنترل چندین سیستم در مکان های مختلف دشوار است. بسیاری از سیستم های امنیتی موجود اکنون به یک شبکه متصل هستند و این بدان معناست که از طریق اینترنت می توان به آنها دسترسی داشت. ارتقا the سیستم امنیتی انعطاف پذیری و مقیاس پذیری بیشتری را ارائه می دهد ، زیرا همه دوربین ها از طریق اینترنت قابل کنترل هستند. سیستم های قدیمی نیاز به اتصال همه اجزا داشتند و کنترل فقط در جایی که سیستم نصب شده بود امکان پذیر بود. این بدان معناست که گزینه های شما از نظر نصب و مدیریت چندین سیستم امنیتی در مکان های مختلف به شدت محدود شده است.

دسترسی از راه دور امکان پذیر نیست

همانطور که قبلاً ذکر شد ، اکثر سیستمهای امنیتی کنونی شبکه هستند. از آنجا که این سیستم به شبکه متصل است ، کاربران می توانند از هر کجا و در هر زمان و از طریق اینترنت دوربین های خود را مشاهده و دسترسی پیدا کنند. پیش از این ، شما می توانستید تصاویر امنیتی خود را فقط از طریق VCR در سایت مشاهده کنید. این بدان معناست که اگر شما غایب بودید ، نمی توانستید ببینید چه چیزی در اموال شما اتفاق می افتد. اگر اتفاقی بیفتد ، فقط وقتی می توانید فهمیدید که خیلی دیر است. به روزرسانی سیستم امنیتی به شما این امکان را می دهد که اموال خود را در زمان واقعی کنترل کنید و سریعاً علیه فعالیت های مشکوک اقدام کنید.

بدون بروزرسانی نرم افزار و سخت افزار

اگر از یک سیستم امنیتی استفاده می کنید که هرگز به روزرسانی نرم افزاری یا سخت افزاری نداشته است ، وقت آن است که آن را ارتقا دهید. اگرچه هدف سیستم های امنیتی تأمین امنیت است اما از نقض امنیت کاملاً آزاد نیستند. به روزرسانی های سیستم امنیتی از اهمیت بالایی برخوردار هستند زیرا به منظور محافظت از شما در برابر هرگونه آسیب پذیری کشف شده توسط سازنده طراحی شده اند. سیستم هایی که به روز نشده اند بیشتر در معرض حملات امنیتی هستند زیرا مجرمان نقاط ضعف خود را اختراع کرده اند و هیچ گونه محافظت اضافی در برابر آنها وجود ندارد.

پشتیبانی محدود یا بدون پشتیبانی

اگر شما هرگز برای پشتیبانی فنی با سازنده تماس گرفته اید و به شما اطلاع داده شده است که آنها دیگر از سیستم شما پشتیبانی نمی کنند ، این یک نشانه واضح است که شما برای ارتقا your سیستم امنیتی خود نیاز دارید. اگرچه سیستم شما ممکن است اکنون در حال اجرا باشد ، اما ممکن است در آینده نزدیک آسیب ببیند یا آسیب ببیند. وقتی این اتفاق می افتد ، می خواهید مطمئن شوید که می توانید تمام پشتیبانی مورد نیاز برای بازیابی سیستم و راه اندازی را دریافت کنید. متوقف کردن سیستم امنیتی نه تنها برای مقابله با آن خسته کننده است ، بلکه شما را در معرض جرم و حملات قرار می دهد.

بسته بندی کردن

اگر هر یک از این نویسه ها سیستم امنیتی فعلی شما را توصیف می کنند ، وقت آن است که آن را ارتقا دهید. به روزرسانی سیستم به معنای قابلیت اطمینان بیشتر ، راحتی بیشتر و امنیت بهتر است. اگر علاقه مند به ارتقا هستید ، امروز با یکی از مشاوران فروش ما تماس بگیرید!

مثل همیشه ، در صورت داشتن س moreال بیشتر دریغ نکنید با ما تماس بگیرید. می توانید با ما با شماره 877-926-2288 تماس بگیرید یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما تماس بگیرید
فیس بوک
یوتیوب
اینستاگرام
LinkedIn
وبلاگ Tumblrدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *