5 دلیل اینکه چرا باید خانه هوشمند DIY خود را میزبانی کنید

5 دلیل اینکه چرا باید خانه هوشمند DIY خود را میزبانی کنید

5 دلیل اینکه چرا باید خانه هوشمند DIY خود را میزبانی کنید


ساختم و لذت بردم خانه DIY هوشمند من برای بیش از 5 سال ، با نظارت تصویری هوشمند و اتوماسیون خانه هوشمند.

هنگامی که من شروع به کار کردم ، تقریباً همه دوربین های IP بدون اتصال به اینترنت کاملاً کار می کردند. آنها همچنین دارای یک ذخیره سازی محلی فیلم بودند.

تنها دلیل اتصال دوربین به سرورهای سازنده این بود که مشتری گزینه P2P را فعال کرده باشد.

این منطقی بود – بهترین راه برای دسترسی مشتریان از راه دور به دوربین های IP استفاده از سرورهای P2P است. حمل و نقل بندر برای کاربر راحت نیست ، به خصوص برای کسانی که فن آوری کمتری دارند. همچنین این امکان را برای اعلان های فشار آسان فراهم می کند.

سپس تولیدکنندگان دوربین های امنیتی برای افزایش سود خود – که محصولات خود را به “ابر” خود متکی کنند ، یک برنامه عالی ارائه می دهند.

هوم ، چطور این کار را کردی؟

فقط یک دوربین IP کاملاً خوب بردارید و مثله کنید. ابتدا مطمئن شوید که نمی توانید آن را بدون اتصال به اینترنت تنظیم کنید. همچنین ، برای کارکرد دوربین و ضبط فیلم در کارت SD محلی ، به اتصال به اینترنت فعال نیاز دارید.

چرا در آنجا متوقف شد ، درست است؟ حرص و آز انسان هیچ محدودیتی ندارد. فقط از شر حافظه محلی خلاص شوید و یک طرح ضبط ابر رایگان ارائه دهید که به شما امکان می دهد فیلم های چند روز گذشته را ببینید.

بنابراین ، امروز به وضعیتی رسیده ایم که دوربین های اصلی امنیتی شما مانند Nest ، Ring ، Wyze ، Arlo به اینترنت و حتی گاهی به سرورهای ابری سازنده وابسته هستند.

حتی برخی از این کارها تا حدی پیش می رود که شما را مجبور می کنند ماهیانه برای چیزهایی که چند سال پیش رایگان بوده اند – مانند توانایی ذخیره سازی اطلاعات به صورت محلی ، ایجاد مناطق تشخیص حرکت ، پیشبرد تشخیص حرکت و حتی یکپارچه سازی یک خانه هوشمند () مانند الکسا ، گوگل هوم ، اپل کیت و غیره).

استراتژی هوشمندانه ای که کسب و کار طراحی کرده است به شرح زیر است: با جمع آوری سخت افزار پیشرفته ارزان قیمت با ویژگی های جذاب با قیمت بسیار پایین ، سهم بازار خود را بدست آورید ، مشتریان را مجبور به پرداخت ماهیانه هزینه استفاده از ویژگی های تبلیغاتی ذکر شده کنید ، مشتریان را در اکوسیستم باغ حصار سازنده محصور کنید. محصول و سود.

من به طور مداوم از جذب این سخت افزار سخت افزاری که بدون اتصال به اینترنت بی فایده است ، اجتناب می کنم. من این کار را با میزبانی از خانه هوشمند خودم انجام دادم، به جای انتقال داده ها و حریم خصوصی من به برخی از سرورهای “ابر” که نشسته اند چه کسی می داند کجاست.

1. از خانواده خود محافظت کنید

در اینجا یک نظر غیر محبوب وجود دارد: تنها چیزی که برای امنیت باید کار کند منبع تغذیه است. نه یک “طرح ضبط ابر” و نه حتی یک اتصال اینترنتی فعال.

دوربین امنیتی وظیفه اساسی دارد – هر اتفاقی که بیفتد ، ضبط را ادامه دهید. خیلی ساده است اگر تشخیص حرکت را تنظیم کرده اید ، پس از تشخیص حرکت ضبط کنید.

چراغ های بیرونی هوشمند شما یک کار ساده دارند – وقتی حرکت شناسایی می شود ، روشن شوید.

هیچ یک از موارد بالا نیازی به اتصال به اینترنت ندارد.

مثال: دوربین محبوب کم هزینه Wyze نمی تواند حرکت را تشخیص دهد مگر اینکه “آنلاین” باشد ، به عبارت دیگر ، به اتصال فعال با سرورهای ابری Wyze نیاز دارد.

مرکز خانه هوشمند شما یک کار ساده دارد – اگر زنگ هشدار ایجاد شد ، از طریق فشار دادن اعلان ها یا ایمیل به شما اطلاع دهید. این نباید به یک سرور ابر شخص ثالث در وسط جهان بستگی داشته باشد.

چرا میزبان خانه هوشمند خود باشید - VueVille

اگر خانه هوشمند شما نمی تواند به طور مستقل عمل کند ، پس برای هدف مناسب نیست.

این دلیل اصلی است که من آنگاه SmartThings سامسونگ را انتخاب نکردم ، زیرا پردازش محلی نداشته است. این امر به مشکلات مختلفی منجر شده است ، از جمله چراغ های هوشمند که خود روشن می شوند ، قطع خدمات و حتی افرادی که در اثر خرابی سرورهای ابری سامسونگ خود را از خانه های خود قفل می کنند.

با v2 Hub ، که در سال 2018 منتشر شد ، سامسونگ در پردازش محلی پیشرفت کرده است ، زیرا حتی برای آنها نیز بدیهی بود که یک خانه هوشمند وابسته به ابر بی فایده است.

متأسفانه ، از آن زمان مشخص شده است که حتی هاب جدید به سرورهای ابری سامسونگ متکی است ، که بیشتر آنها بصورت آنلاین باقی می مانند. کاری که مرتباً قادر به انجام آن نیستند.

بازگشت به فهرست

2. از حریم خصوصی خود محافظت کنید

هنگامی که داده های خود را در فضای ابری قرار می دهید ، به صورت الکترونیکی به مراکز داده در سراسر جهان ارسال می شود. Cloud به سادگی یک اصطلاح غیر تخصصی برای مراکز داده عظیم است که اکثر شرکت های فناوری از آن برای ذخیره داده های کاربر استفاده می کنند.

احتمالاً متوجه نشده اید که مسئولیت محافظت از داده های خود را به تعدادی از شرکت هایی که حتی آنها را نمی شناختید ، سپرده اید. برخی از این مراکز داده ممکن است در کشورهایی باشند که قوانین حریم خصوصی بسیار ضعیفی وجود دارد.

و همه ما می دانیم که شرکت های فن آوری خوب چگونه از داده های ما محافظت می کنند: رسوایی iCloud اپل ، جایی که افراد مشهور اسرار خود را پیدا می کردند ، علنی شد و اکنون آشکار شد که اپل 2 سال پیش تحت فشار این برنامه مخفیانه رمزگذاری پایان به پایان را در iCloud خود منتشر کرد. FBI

اکنون ، وقتی صحبت از خانه هوشمند و دوربین های امنیتی شما می شود ، اوضاع می تواند بسیار شوم باشد.

در اینجا لیستی از آخرین موارد هک و حریم خصوصی است که محبوب ترین مراکز خانه های هوشمند مبتنی بر ابر را آزار می دهد:

لطفا تجهیزات وابسته به ابر را خریداری نکنید. دستگاه های خانه هوشمند بخرید که به هیچ وجه به اتصال به اینترنت احتیاج ندارند.

بازگشت به فهرست

3. پس انداز کنید

بزرگترین مشکل تجهیزات خانه های هوشمند که بستگی به اینترنت و فضای ابری دارد این است که برای استفاده کامل از سخت افزار ، غالباً باید ماهیانه هزینه پرداخت کنید.

تالار شرم:

اگر سازنده هاب خانه هوشمند مبتنی بر ابر شما خراب شود ، چه می کنید؟ از مشتریان Revolv (اکنون Google Nest) یا حتی Wink بپرسید.

هرگونه تجهیزات خانه هوشمند که به سرویس ابری بستگی دارد ، شما را به هوس و خیال سازنده وا می دارد.

فقط یک خانه هوشمند خریداری کنید که به سرویس ابری بستگی ندارد.

بازگشت به فهرست

4- پیر شدن برنامه ریزی شده را شکست دهید

نامزد Sonos بهترین نمونه از سودهای لجام گسیخته شرکت ها است که از مشتریان ساده لوح بهره می برند. قبلاً زمانی وجود داشت که تجهیزات صوتی پیشرفته اگر نه بیشتر از یک نسل دوام می آوردند.

چند روز پیش ، Sonos ، با خرد بی نهایت خود ، تصمیم گرفت که اگر محصول آنها بیش از چند سال از عمر شما نمی گذرد. عمر برخی از محصولات آسیب دیده به سختی 5 سال است. همچنین لازم به ذکر است که کل بلندگوی USP Sonos سهولت استفاده و قابلیت اطمینان است.

برای مالیدن آن ، آنها فقط این کار را نمی کنند نه به روزرسانی های نرم افزاری را برای بلندگوی “منسوخ” ارائه دهید ، اما همه بلندگوهای جدید Sonos نیز در لیست سیاه قرار می گیرند و دریافت به روزرسانی های امنیتی را متوقف می کنند.

بله ، چطور جرات کردید یک بلندگوی کاملاً جدید Sonos بخرید و همزمان با بلندگوی Sonos نسل قبلی از آن استفاده کنید! بلندگوی قدیمی را دور بریزید. چه کسی اهمیت می دهد که هنوز کاملاً کاربردی باشد؟ محیط؟ باخ هیچ چیز نمی تواند سود و قیمت های مهم سهام را متوقف کند!

حرص برهنه سونوس هنگام اعلام این خبر فاش شد.

پس از واکنش جدی مشتریان فعلی ، آنها آن را کمی پس گرفتند. اکنون آنها می گویند که سخت افزار “قدیمی” شما باید از شبکه دیگری جدا شود.

کنایه از این مسئله این است که دلیل اصلی مردم برای تهیه تجهیزات Sonos ایجاد صدا برای کل خانه است. فقط منطقی نیست که در یک خانه شبکه های صوتی مختلفی وجود داشته باشد که با یکدیگر کار نمی کنند!

قبل از اینکه عذرخواهان Sonos با ویلاهای خود به من حمله کنند ، بگذارید بگویم که اکثر شرکت های فناوری اینگونه رفتار می کنند.

تنها دلیلی که Sonos این مزخرفات را امتحان می کند همین است که آنها هستند برنامه ریزی پیری در محصولات خود.

من همچنین به یاد دارم که اپل به عمد سرعت تلفن های قدیمی را کاهش می دهد تا مشتریان بتوانند به مدل های جدیدتر ارتقا یابند. خیلی سایه

من مطمئن هستم که به زودی در مورد چنین مواردی با دوربین های امنیتی خواهیم شنید – اگر دوربین امنیتی شما به ابر وابسته باشد ، شما در رحمت سازنده هستید. آنها می توانند هر زمان که بخواهند دوربین شما را به آجر تبدیل کنند.

دوربین های ابر یا اینترنت را خریداری نکنید. آیا شما تلویزیونی خریداری می کنید که بدون سرور ابری کار نکند؟ در آن صورت چیزی که از خانواده شما محافظت می کند چقدر مهمتر است؟

بازگشت به فهرست

5. خانه هوشمند شخصی خود را ایجاد کنید

اگر یک مرکز خانه هوشمند DIY مانند Hubitat ، Vera Plus یا HomeSeer مانند من انتخاب کنید ، انعطاف پذیری زیادی خواهید داشت.

می توانید موارد را خیلی ساده نگه دارید یا ویژگی هایی مانند یکپارچه سازی قدرتمند با سیستم امنیتی خانه خود را انتخاب کنید. به خود شما بستگی دارد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین راه برای شروع کار با یک خانه هوشمند DIY ، به دنبال راهنمای خانه هوشمند من باشید.

اگر کمی الهام می خواهید ، ساختمان شخصی من را در یک خانه هوشمند بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *