چگونه سارقان اتومبیل های بدون کلید را می دزدند؟ (و چگونه می توان جلوی آنها را گرفت)

چگونه سارقان اتومبیل های بدون کلید را می دزدند؟ (و چگونه می توان جلوی آنها را گرفت)

چگونه سارقان اتومبیل های بدون کلید را می دزدند؟  (و چگونه می توان جلوی آنها را گرفت)


مشکل سوئیچ های ترانسپوندر

امروز ، سارقان مجبور نیستند از بسیاری موانع موجود در خود ماشین عبور کنند. آنها به راحتی می توانند از سیگنال برنامه ریزی شده از شیر ورودی بدون کلید خودرو استفاده کنند. اما چگونه این سیگنال را دریافت می کنند؟

اگر کلیدها محافظ مسدود کننده سیگنال نداشته باشند (RFID blocker نامیده می شود) ، سارقان می توانند از دستگاه ترانسپوندر استفاده کنند که می توانید آن را به صورت آنلاین ارزان تهیه کنید. این دستگاه الکترونیکی می تواند هنگام ورود از Fob به ماشین ، کد ورود بدون کلید را ضبط کند. آنها می توانند با استفاده از این سیگنال گرفته شده درب ماشین را بدون زنگ هشدار باز کنند ، آن را روشن کرده و رانندگی کنند. این یک روش جذاب برای مجرمان است که می توانند از فناوری مدرن استفاده کرده و آن را علیه ما بکشند.

این تکنیک اکنون با چیزی به نام “سرقت رله” ترکیب شده است. سارقان رله دو به دو کار می کنند. سارقان از یک فرستنده استفاده می کنند. یک دزد در کنار ماشین با فرستنده ایستاده است. دیگری به نمایندگی مراجعه می کند تا سعی کند سیگنالی را از کلید آویزان از جعبه قفل انتخاب کند.

سرقت اتومبیل امروز از هر زمان دیگری آسان تر است. نمایندگی های اتومبیل همراه با تخصص مجرمان جدی و باتجربه ، نگران کننده های بسیاری دارند. خوشبختانه روشهای مختلفی برای جلوگیری از مجرمان وجود دارد.

در نمایندگی اتومبیل خود از سرقت اتومبیل بدون کلید جلوگیری کنید

در نمایندگی اتومبیل خود از سرقت اتومبیل بدون کلید جلوگیری کنید

جذابیت کمتر حساب کاربری شما برای سارقان همیشه در اولویت اصلی قرار دارد و باید باشد. اگر سرقت قطعات اتومبیل یا خود ماشین برای مجرمان دشوار باشد ، آنها به دنبال اهداف فرصت کمتر جذاب دیگری می گردند. برخی از روش ها و ابزارهای استاندارد برای جلوگیری از سرقت اتومبیل عبارتند از:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *