چه عواملی باعث ایجاد شبح دوربین های مداربسته می شود؟

چه عواملی باعث ایجاد شبح دوربین های مداربسته می شود؟

چه عواملی باعث ایجاد شبح دوربین های مداربسته می شود؟


جواب

تصاویر شبح مانند سالهاست که در دوربینهای مداربسته دیده می شوند. و در حالی که برخی از مردم از این اشکال ، اشیا and و شکلهای مرموز برای اعلام شواهدی از فعالیت ماوراal الطبیعه استفاده می کنند ، در واقع یک توضیح کاملا منطقی برای “شبح” وجود دارد (با عرض پوزش که تمام لذت را از من دور کردم!)

ارواح می توانند در اثر عوامل مختلفی ایجاد شوند ، از جمله سرعت شاتر پایین ، جرقه زدن خاک و گرد و غبار و موارد دیگر. اما در این وبلاگ می خواهیم روی دو بزرگترین شرکت کننده تمرکز کنیم:

شماره 1 روشنایی

پاناسونیک از شبح به عنوان نوعی فوران یاد می کند که “هنگامی که نور به طور مکرر از سطح لنز منعکس شده و در تصویر دیده می شود” رخ می دهد.

بنابراین ، اگر سایت شما دارای منطقه ای با منبع نور روشن و براق است که مستقیماً به لنز دوربین تابیده می شود ، احتمال ظهور یک شبح بسیار زیاد است.

هنگامی که شدت نور در یک فریم از محدوده ای که دوربین مدار بسته می تواند جذب کند ، ارواح را می توان از مناطق کم نور نیز به دست آورد.

برای جلوگیری از اشباح ناشی از مشکلات نوری ، اطمینان حاصل کنید که کل سایت شما به خوبی روشن شده است – اما نه خیلی روشن! هودهای لنز می توانند در اینجا به شما کمک کنند.

از آنجا که سطح نور معمول در سایت به طور مداوم در حال تغییر است ، برای یک ارائه دهنده نظارت تصویری از راه دور ، مانند Pro-Vigil ، انجام ممیزی های دوره ای کیفیت و نظارت مستمر بر وضعیت دوربین مفید است.

به عنوان بخشی از این فرآیند ، ما سطح روشنایی را بررسی می کنیم ، به کیفیت کیفیت فیلم اشاره می کنیم و بلافاصله به شما هشدار می دهیم تا قبل از ظهور شبح بتوانید مشکلات را برطرف کنید.

شماره 2: فشرده سازی فیلم

هزینه های سرویس نظارت تصویری از راه دور چقدر است

Techopedia فشرده سازی ویدئو را چنین تعریف می کند: “روند رمزگذاری یک فایل ویدیویی به گونه ای که فضای کمتری نسبت به فایل اصلی مصرف کند و انتقال آن از طریق شبکه / اینترنت راحت تر باشد”

با نظارت تصویری ، پس از اینکه دوربین تصاویر را ضبط می کند ، داده های ویدئویی به سیستم نظارت مرکزی بر اساس ابر منتقل می شوند و در آنجا تصاویر تجزیه و تحلیل می شوند و برای اپراتورها ارسال می شوند.

فشرده سازی ویدئو کمک می کند تا روند بارگذاری ویدئو تسریع شود تا تحلیلگران امنیتی بتوانند فریم های مورد نیاز خود را در اسرع وقت دریافت کنند.

با این حال ، تصاویر فشرده گاهی می توانند منجر به فیلمبرداری درجه دو ، مشکلات وضوح و اشباح شوند.

شما مال خود را می خواهید یک تیم نظارت تصویری از راه دور برای داشتن دید واضح و روشن از اموال شما ، بنابراین آنها می توانند متجاوزان را به طور دقیق شناسایی کنند و ارواح وحشی را تعقیب نکنند. یکی از م mostثرترین روشها برای این کار اطمینان از این است که فشرده سازی فیلم همیشه کیفیت استاندارد فیلم را حفظ می کند.

آیا از کارشناسان ما سوالی دارید؟ اگر چنین است ، از طریق تماس با ما با ما تماس بگیرید توییتر یا صفحه LinkedIn. و سپس وبلاگ Pro-Vigil را دنبال کنید ، زیرا سوال شما می تواند در قسمت بعدی مجموعه Ask the Expert باشد!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *