هزینه قطره درختان ، اما میزان جرم و جنایت همچنان بالا است

هزینه قطره درختان ، اما میزان جرم و جنایت همچنان بالا است

هزینه قطره درختان ، اما میزان جرم و جنایت همچنان بالا است


قیمت چوب در سال گذشته بیش از 250 درصد جهش داشته است ، در نتیجه قیمت ساختمانهای مسکونی جدید در کنار آن افزایش چشمگیری داشته است.

طبق گفته انجمن ملی خانه سازان ، قیمت چوب “باعث شده قیمت متوسط ​​یک خانه تک خانوادگی جدید 35872 دلار افزایش یابد.” در حمایت از این یافته ، یک مشتری به ما گفت: “ما قبلاً چهار خانه ساختیم ، به همان اندازه که اکنون یک خانه ساخته ایم.”

سارقان متوجه افزایش ارزش چوب شده اند و به طور فزاینده ای حیاط درختان ، سایت های ساختمانی و پیمانکاران را هدف قرار می دهند.

در واقع ، Business Insider گزارش می دهد: “قیمت الوار آنقدر بالا است که باعث ایجاد یک بازار سیاه کامل شده است.”

سرقت الوار در حال افزایش است

قیمت الوار سرانجام پس از رسیدن به بالاترین رکورد در ماه مه در حال کاهش است ، اما قیمت ها هنوز بالاتر از سال گذشته هستند و مانند هر کالای گرم ، مجرمان می خواهند پول در بیاورند.

در حقیقت ، بحران چوب که طی یک سال گذشته صنعت را آزار داده طوفان کاملی برای سارقان ایجاد کرده است.

قیمت ها بالا است ، عرضه کم است ، مردم مایل به پرداخت هزینه برای انجام پروژه های مسکونی و تجاری هستند و سایت های آنلاین مانند Craigslist و Facebook Marketplace فروش چوب های سرقت شده و سایر مصالح ساختمانی را برای سارقان بیش از هر زمان دیگری آسان می کند.

یک مشتری به ما گفت که قبل از افزایش قیمت چوب ، لوازم خانگی بزرگترین هدف سایت های ساختمانی بودند. امروز هدف مورد علاقه سارقان چوب است.

به گفته مشتری: “یک سرقت یک سال و نیم پیش می تواند برای ما 2500 دلار هزینه داشته باشد – اما امروز این رقم بیش از 10 هزار دلار است. “

در اینجا چند نمونه از حوادث سرقت چوب که فقط در دو ماه گذشته رخ داده است آورده شده است:

  • در ماه ژوئن ، اداره کلانتری کانگ کانتی در واشنگتن اعلام کرد که یک سارق 32 قطعه الوار را از یک حیاط قفل شده با ارزش تخمین زده شده بیش از 2300 دلار به سرقت برده است.
  • در ماه مه در فورت مایرز ، فلوریدا ، یک مجرم 144 برگ تخته سه لا به ارزش حدود 10000 دلار از محل ساخت و ساز جامعه محله سرقت کرد.
  • همچنین در ماه مه ، یک سارق از سایت ساخت و ساز در دنور 5000 دلار الوار سرقت کرد. كایل اورینتا ، مالك Precision Design ، یك شركت تعمیر و ساخت ، به CBS4 دنور گفت: “هفت ماه پیش ، احتمالاً 1500 دلار هزینه داشته است و آنها احتمالاً نمی خواهند آن را بدزدند.”

حوادث مشابهی در سراسر ایالات متحده اتفاق می افتد و علاوه بر تأثیر مالی الوارهای مسروقه ، چوب بران ، پیمانکاران ، سازندگان خانه ها و شرکت های ساختمانی باید زمان ، منابع و بودجه خود را برای جبران خسارات هنگام جرم اختصاص دهند.

در نتیجه ، حتی یک سرقت چوب می تواند هزاران دلار برای قربانی هزینه کند.

از کالا و دارایی خود محافظت کنید

سرقت چوب به زودی از بین نخواهد رفت و حیاط چوب ، سایت های ساختمانی و سایر شرکت های ذخیره سازی چوب باید از خواص آنها در برابر هجوم حملات محافظت کنند.

سیستم های نظارت تصویری هوشمند که با استفاده از هوش مصنوعی (AI) ساخته می شوند ، مانند Pro-Vigils ، همچنان کارآمدترین و مقرون به صرفه ترین گزینه برای امنیت چوب ، سایر دارایی های ارزشمند و دارایی شما هستند.

این سیستم ها با جلوگیری از جرم با بازدارندگی فعالانه فراتر از دستگیری یک مجرم هستند.

علاوه بر استفاده از سیستم نظارت تصویری هوشمند ، در اینجا چند نکته اضافی برای کمک به شما در اجرای یک استراتژی امنیتی فیزیکی آهن پوش آورده شده است:

  • یک محیط ایجاد کنید “شمشیربازی به عنوان اولین خط دفاعی شما در برابر جنایتکاران است.” با این حال ، فقط داشتن این محیط کافی نیست. شما باید اطمینان حاصل کنید که در انتهای هر روز کاری نقاط ورودی و دروازه ها قفل شده اند و به محض مشاهده همه سوراخ ها وصله می شوند.
  • سایت خود را برجسته کنید – مجرمان غالباً زیر پوشش تاریکی کار می کنند ، بنابراین روشن نگه داشتن کل سایت خود – در بیرون – به خوبی روشن وسیله ای موثر برای جلوگیری از جرم است.
  • مواد را در محل خود لاغر نگه دارید – این ممکن است در بعضی موارد دشوار باشد ، اما در صورت امکان ، تا حد ممکن کمترین مقدار الوار و سایر مصالح ساختمانی را نگه دارید موجودی کمتر به معنای اهداف کمتر برای انتخاب سارقان است.
  • ارائه مقادیر – اگر می خواهید الوار و سایر مواد را در محل ذخیره کنید ، به جای اینکه آنها را در فضای باز بگذارید ، مطمئن شوید که آنها در انتهای هر شیفت ایمن ذخیره شده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین روش ها و اینکه چگونه نظارت تصویری هوشمند می تواند از جرم در اموال شما جلوگیری کند ، امروز با Pro-Vigil تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *