نقش امنیت ابر در حمایت از صنعت مدیریت املاک

نقش امنیت ابر در حمایت از صنعت مدیریت املاک

نقش امنیت ابر در حمایت از صنعت مدیریت املاک


اگر عملیات مدیریت املاک خود را دیجیتالی نکرده اید ، ابر مزایای قابل توجهی هم برای مالکان و هم برای مستاجران به همراه دارد.

از دسترسی از راه دور به فید ویدیویی شما گرفته تا کنترل دسترسی و شخصی سازی اعلان ها ، محافظت مبتنی بر ابر می تواند امنیت و کارایی را برای صنعت مدیریت املاک افزایش دهد.

با راه حل های ابری ، می توانید عملیات خود را ساده کنید ، نیاز به حضور در محل را کاهش دهید و امنیت مستاجران را حفظ کنید – در اینجا چگونگی استفاده از این روش آمده است.

خواص خود را از همه جا مشاهده کنید

امنیت مبتنی بر ابر به مدیران املاک این امکان را می دهد تا با اتصال به اینترنت ایمن از هرجایی وارد سیستم شده و فیلم های خود را مشاهده کنند. این امر نیاز به حضور مدیران در محل را کاهش می دهد و حتی به شما امکان می دهد فضای اداری خود را کنترل کنید ، نه فقط ملک اجاره ای خود را.

در صورت نیاز به افزودن ، حذف یا به روزرسانی ویژگی ، به راحتی می توانید این کار را با ابر انجام دهید. لازم نیست سخت افزار خود را به طرز چشمگیری در محل خود اضافه یا مقیاس بندی کنید ، به شما این امکان را می دهد که پول بیشتری پس انداز کنید و تغییرات را سریعتر انجام دهید [1].

با استفاده از کنترل از راه دور ، دیگر لازم نیست نگران به روز نگه داشتن سیستم خود باشید ، که این باعث کاهش وابستگی شما به ارائه دهندگان فناوری اطلاعات می شود. Cloud همیشه به طور خودکار به روز می شود تا از ایجاد وقفه در خبرمایه شما جلوگیری کرده و برای حداکثر امنیت مشکلی را برطرف کند.

با تجزیه و تحلیل ، کارایی را بهبود بخشید

نه تنها توانایی مدیران املاک مبتنی بر ابر برای دور شدن در طی همه گیر کنونی ما ، بلکه برای ادامه مدیریت املاک شما نیز مفید است. [2].

تجزیه و تحلیل ویدئو امکان ساده سازی عملیات مدیریت دارایی شما را فراهم کرده است. تجزیه و تحلیل ویدئو هوشمند می تواند به جای اعتماد به مستاجر یا کارمندان ساختمان برای اطلاع شما از یک مشکل ، مشکلات را در زمان واقعی تشخیص داده و به شما اطلاع دهد.

خواه نگرانی در مورد امنیت پارکینگ ، دود یا آتش سوزی ، فعالیت مشکوک یا تأخیر داشته باشید ، می توانید هشدارها را به صورت سفارشی تنظیم کنید تا در زمان واقعی از وقوع حادثه یا در صورت نیاز به نگهداری به شما یا تیم امنیتی خود اطلاع دهید.

اطمینان از ایمنی مستاجران

مستاجران باید بدانند که هنگام زندگی در ملک شما ایمن هستند. با محافظت مبتنی بر ابر ، می توانید از ایمنی مستأجر بیشتر پشتیبانی کنید ، این به شما امکان می دهد دوربین ها را کنترل کنید ، هشدارهای شخصی دریافت کنید و مشکلات را از راه دور و در زمان واقعی شناسایی کنید.

نه تنها می توانید ببینید که در هنگام تصادف روی تمام دوربینهایتان در یک ملک خاص اتفاق می افتد ، بلکه در زمان واقعی به شما اطلاع داده می شود و به شما و تیمتان امکان واکنش سریعتر را می دهید. به عنوان یک مدیر املاک مبتنی بر ابر ، حتی می توانید با اجرای مهمان های اضطراری یا تأیید شده و جلوگیری از بازدید کنندگان تأیید نشده ، دسترسی از راه دور را کنترل کنید.

راه حل های ابری همچنین با اطمینان خاطر به شما و مستاجر خود مبنی بر محافظت از ویدئو و داده ها هنگام زندگی در ملک شما ، امنیت شبکه را بهتر فراهم می کنند. [3].

آیا هنوز به ابر منتقل شده اید؟

اگر آژانس مدیریت املاک شما هنوز از امنیت مبتنی بر ابر استفاده نکرده است ، وقت آن است که به این فکر کنید که ابر چه کاری می تواند برای شما انجام دهد. امروز با بازرگانان امنیت الکترونیکی ما در Surveillance Secure تماس بگیرید تا درباره راه حل های ابری ما برای شرکت های مدیریت املاک در (877) 388-1248 اطلاعات بیشتری کسب کنید!

منابع:

  1. https://link.springer.com/chapton/10.1007/978-3-642-28073-3_19
  2. https://www.forbes.com/sites/forbesrealestatecouncil/2021/03/11/technologys-role-in-building-property-management-team-navigate-2021- بازیابی- و-آینده-شوک /؟sh=7e526abd6e87
  3. https://www.tripwire.com/state-of-security/security-data-protection/4-re دلیل- چرا-ابر-بیشتر-امن-از-سیستم-قانونی بودن /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *