نصب های امنیتی FirstEye در لیدز و یورکشایر غربی

نصب های امنیتی FirstEye در لیدز و یورکشایر غربی

نصب های امنیتی FirstEye در لیدز و یورکشایر غربی


ما در مورد شما چیزی نمی دانیم ، اما تیمی که در FirstEye حضور دارد انگشتان دست خود را حفظ کرده و امیدوار است که تابستان امسال فرصتی برای تعطیلات داشته باشیم! چه در سفر به خارج از کشور باشید و چه در حال رزرو در انگلستان ، اطمینان از محافظت مناسب از منزل در زمان غیبت از اهمیت برخوردار است. در اینجا در FirstEye ، ما متخصص در ارائه سیستم های امنیتی مقرون به صرفه برای املاک مسکونی هستیم ، با گزینه هایی که همه بودجه و نیازها را برآورده می کنند.

در اینجا چند نمونه از چگونگی کمک به شما در محافظت از دارایی خود و ایجاد آرامش خاطر ذکر شده است:

دوربین مداربسته: دوربین مداربسته دیگر فقط در پارکینگ ها و مراکز خرید استفاده نمی شود و به طور فزاینده ای در بین صاحبان خانه محبوب می شود. نظارت تصویری 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته از محافظت بی حد و حصر برخوردار است و فقط دیدن دوربین ها معمولاً برای بازدارندگی بیشتر سارقان کافی است.

هشدارهای امنیتی: هشدارهای امنیتی باید قسمت اصلی کیت امنیتی برای کلیه املاک مسکونی باشد. زنگ هشدار ضمن جلوگیری از سارقان احتمالی ، از خانه شما محافظت می کند و به لطف جدیدترین فناوری هشدار ، قادر خواهید بود زنگ هشدار خود را از طریق برنامه روی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود کنترل کنید.

کنترل دسترسی: به ویژه برای خانه های مسن یا آسیب پذیر ، جدیدترین سیستم های کنترل دسترسی توانایی بررسی درب منزل را بدون نیاز به پاسخ دادن به آن ارائه می دهند.

زنگ های درب هوشمند: برای کار با روشی مشابه برای دسترسی به سیستم های کنترل طراحی شده اند و به شما امکان می دهند حتی وقتی در خانه نیستید درب را “پاسخ دهید”. زنگ هوشمند یک روش عالی برای جلوگیری از زایمان های فراموش نشده و بررسی تماس گیرندگان ، روشی مقرون به صرفه برای بهبود امنیت است.

با اطلاعات بیشتر در مورد نصب های امنیتی ما در لیدز تماس بگیرید

ما ، کارشناسان ، در حال نصب طیف وسیعی از سیستم های امنیتی ترک شکن – به صراحت – برای صاحبان خانه در لیدز هستیم. ما نظرسنجی های امنیتی رایگان ارائه می دهیم و خوشحالیم که نکاتی در مورد بهترین راه حل ها برای خانه و سبک زندگی شما ارائه می دهیم. با شماره تلفن 0113 2288599 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *