نصب های امنیتی FirstEye در لیدز و یورکشایر غربی

نصب های امنیتی FirstEye در لیدز و یورکشایر غربی

نصب های امنیتی FirstEye در لیدز و یورکشایر غربی


از زنگ های ویدئویی و دوربین های امنیتی بی سیم ، گرفته تا سنسورهای حرکتی و روشنایی ، گرفته تا امنیت خانه هوشمند ناخواسته بسیار گیج کننده به نظر می رسد! سیستم امنیتی خانه هوشمند به سادگی مجموعه ای از دستگاه های امنیتی است که از طریق اینترنت به یکدیگر متصل می شوند. این دستگاه های مختلف را می توان با هم یا به طور جداگانه از طریق “توپی” مرکزی متصل به یک برنامه رایانه لوحی در تلفن هوشمند خود کار کرد. سیستم هوشمند امنیت خانه می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد ، نه از نظر راحتی.

در اینجا چند مثال برای شما و خانواده شما آورده شده است که می توانند از امنیت خانه هوشمند بهره مند شوند:

• سیستم های امنیتی را می توان از راه دور کنترل کرد ، به شما امکان می دهد زنگ سرقت خود را پس از خروج از خانه تنظیم یا غیرفعال کنید.
• تصاویر دوربین های مدار بسته را می توان از راه دور از طریق یک برنامه تلفن هوشمند مشاهده کرد.
• شما می توانید هنگام حضور در خانه ، خانه خود را تحت نظر داشته باشید و در هنگام تعطیلات یا محل کار خود ، آرامش ذهنی مورد نیاز را تأمین کنید.
• برخی از سیستم های امنیتی خانه توانایی مدیریت مناطقی را در خانه شما فراهم می کنند ، مانند گرمایش ، روشنایی یا لوازم خانگی.

نصب حرفه ای بهترین راه برای اطمینان از تنظیم صحیح سیستم امنیتی منزل است تا بیشترین بهره را از آن ببرید. در حالی که اطمینان حاصل می کنیم دوربین های مداربسته به درستی قرار گرفته اند و مثلاً آژیر هشدار دیده می شود ، در FirstEye می توانیم به شما در انتخاب سیستم مناسب برای خانه و خانواده خود کمک کنیم.

اگر می خواهید بدانید که چگونه می توانیم با استفاده از یک سیستم هوشمند امنیت خانه به شما در محافظت از خانه خود کمک کنیم ، لطفاً با ما تماس بگیرید تا بدون تعهدات و تحقیقات امنیتی ، پیشنهاد رایگان خود را تنظیم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *