مزایای سیستم های نظارت تصویری آنالوگ نسبت به IP

مزایای سیستم های نظارت تصویری آنالوگ نسبت به IP

مزایای سیستم های نظارت تصویری آنالوگ نسبت به IP

از زمان معرفی سیستم های IP ، افراد بیشتری از آنالوگ به IP تغییر مکان داده اند. این س theال را ایجاد می کند ، آیا استفاده از آنالوگ نسبت به IP مزیت هایی دارد؟ آیا همه ما باید به سراغ استفاده از سیستم IP برویم؟ اگرچه سیستم های IP به عنوان بهترین سیستم در نظر گرفته می شوند ، اما هنوز هم مزایای استفاده از سیستم های نظارت تصویری آنالوگ نسبت به IP وجود دارد.

تفاوت بین آنالوگ و IP

سیستم آنالوگ شامل دوربین های آنالوگ است که در DVR گنجانده شده است. این DVR وظیفه تبدیل تصاویر گرفته شده توسط دوربین به یک قالب دیجیتالی را دارد که می تواند از طریق مانیتور مشاهده شود. تمام انتقال داده ها بین این دستگاه ها از طریق کابل های کواکسیال انجام می شود.

در یک سیستم IP ، دوربین های IP اکنون تصاویر را در قالب دیجیتال ضبط می کنند ، بنابراین برای تبدیل به DVR نیازی نیست. در عوض ، دوربین ها در NVR گنجانده می شوند که فیلم ها را ذخیره می کند. علاوه بر این ، تمام انتقال داده ها از طریق شبکه متصل انجام می شود.

چرا از سیستم های نظارت تصویری آنالوگ با استفاده از IP استفاده کنیم؟

در عصر اینترنت ، قابل درک است که بیشتر مردم به استفاده از IP روی می آورند. با این حال ، سیستم های نظارت تصویری یک راه حل جهانی نیستند. برای برخی از افراد ، ترجیح می دهند از سیستم های نظارت تصویری IP آنالوگ به دلایلی مانند موارد زیر استفاده کنند:

  • قیمت پایین: اگرچه درست است که هزینه سیستمهای IP طی سالهای گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است ، اما آنها هنوز کمی گرانتر از سیستمهای آنالوگ خواهند بود. اگر به دنبال یک سیستم با کیفیت خوب هستید و به عملکردهای بسیار پیچیده ای احتیاج ندارید ، سیستم آنالوگ کار را برای قسمت کمی از قیمت انجام می دهد.
  • راه اندازی آسان: نصب سیستم های IP آسان تر است زیرا سیم کشی کمتری مورد نیاز است ، اما سیستم های آنالوگ هنوز هم از سادگی بهره مند می شوند. برخلاف IP ، سیستم های آنالوگ نیازی به اتصال و پیکربندی شبکه ندارند. در بیشتر موارد ، مراحل نصب فقط شامل نصب دوربین ها و روشن شدن آنها می شود.
  • مناسب برای پهنای باند: اگر پهنای باند مسئله ای باشد ، سیستم های مدار بسته آنالوگ بهترین گزینه برای شما خواهد بود. سیستم های آنالوگ می توانند بدون اتصال شبکه کار کنند ، بنابراین پهنای باند را نمی خورند. اما حتی اگر آنها متصل باشند ، باز هم پهنای باند کمتری نسبت به IP دارند ، زیرا پهنای باند فقط برای مشاهده از راه دور استفاده می شود ، نه برای انتقال داده ها مانند IP.
  • دانش: سیستم های نظارت تصویری آنالوگ قرن ها قبل از ظهور سیستم های IP وجود داشته است. این دانش بدان معناست که یافتن فروشندگان و متخصصان واجد شرایط که بتوانند به شما در سیستم خود کمک کنند آسان تر خواهد بود.

اگرچه سیستم های IP برای کاربردهای در مقیاس بزرگ بهتر هستند ، اما هنوز در دنیای ما نیاز به سیستم های آنالوگ وجود دارد. هر کس نیازهای امنیتی متفاوتی دارد ، بنابراین آنچه برای یک شخص مفید است همیشه برای شخص دیگری مفید نیست. اگر به سیستم نظارت تصویری نیاز دارید ، لطفا با ما تماس بگیرید. ما مشاوران فروش با تجربه ای داریم که می توانند به شما کمک کنند سیستم مناسب نیازهای منحصر به فرد خود را پیدا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *