سیستم های امنیتی برای مزارع و مشاغل روستایی

سیستم های امنیتی برای مزارع و مشاغل روستایی

سیستم های امنیتی برای مزارع و مشاغل روستایی


مزارع و م enterprisesسسات روستایی به همان اندازه شرکتهایی که در مناطق شلوغ شهری واقع شده اند در معرض جرم آسیب پذیر هستند. به دلیل مکانهای دورافتاده و ساکت ، مزارع سارقانی را که دامها ، وسایل نقلیه کشاورزی مانند ATV را می دزدند هدف قرار می دهند. قربانی شدن سرقت از نظر مالی کاملاً استرس زا است ، اما برای خانواده های کشاورزی که در مناطق دور افتاده زندگی می کنند ، تأثیر عاطفی می تواند بسیار زیاد باشد.

اگرچه بسیاری از کارهای عملی وجود دارد که کشاورزان می توانند برای کاهش خطر سرقت تجهیزات انجام دهند ، مانند نگه داشتن کلیدهای وسایل نقلیه از دید و در مکان های امن و گزارش هرگونه وسایل نقلیه مشکوک در منطقه پلیس ، نصب این اقدامات امنیتی اضافی می تواند موارد بسیار مورد نیاز را فراهم کند آرامش خاطر.

نظارت تصویری در بین کشاورزان و مشاغل مناطق روستایی به طور فزاینده ای محبوب شده است. با ارائه روشی م toثر برای نظارت بر دام ، ساختمانهای بیرون ، انبارها و غیره ، دوربین های مدار بسته همچنین از ورود سارقان برای ورود به یک ملک جلوگیری می کند.

مشارکت نظارت تصویری روستایی NFU

در FirstEye ، ما شرکای نظارت تصویری NFU برای یورکشایر شمالی و یورکشایر غربی هستیم. این بدان معناست که ما می توانیم به اعضای NFU 10٪ تخفیف در دوربین مدار بسته و همچنین هر زنگ خطر متجاوز نصب شده همزمان با دوربین مداربسته ارائه دهیم.

اگر می خواهید در مورد چگونگی محافظت از مزرعه یا املاک روستایی خود در برابر جرم بیشتر بدانید ، لطفاً از طریق تماس با 0113 228 8599 یا ارسال ایمیل به quote@firsteye.co.uk دریغ نکنید با FirstEye تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *