سه نکته برای انتخاب بهترین سیستم دوربین نظارتی برای کارتان

سه نکته برای انتخاب بهترین سیستم دوربین نظارتی برای کارتان

سه نکته برای انتخاب بهترین سیستم دوربین نظارتی برای کارتان


مشاغل در انواع صنایع برای بازرسی از حوادث ، تشخیص مشکلات هنگام وقوع و مطابقت با الزامات بیمه یا قوانین دولتی بر اساس صنعت خود به دوربین های مدار بسته نظارتی احتیاج دارند.

سیستم مناسب باید به مسائل امنیتی شما بپردازد ، اما همچنین باید انعطاف پذیری لازم را برای تأمین نیازهای نظارتی شما هنگام تغییر داشته باشد. چگونه می توان بهترین سیستم دوربین نظارت را برای مشاغل خود انتخاب کرد؟ هنگام انجام این نوع سرمایه گذاری ، در اینجا سه ​​نکته برای کمک به شما در تصمیم گیری بهتر آورده شده است.

1. مشخص کنید که به چه ویژگی هایی نیاز دارید

دوربین های نظارتی مدرن دارای ویژگی های متنوعی هستند که بسیاری از آنها را می توان متناسب با نیازهای خاص شما تنظیم کرد. تعیین اهداف برای سیستم نظارت می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام ویژگی بیشتر به شما سود می دهد.

به عنوان مثال ، نوع دوربین مورد نیاز شما ممکن است به عواملی از جمله:

 • آیا شما به امنیت محیط احتیاج دارید
 • اگر می خواهید از قابلیت های صوتی استفاده کنید
 • اگر می خواهید از راه دور به فید دوربین خود دسترسی پیدا کنید
 • اگر به دوربین های خود برای دیدن در شرایط کم نور نیاز دارید
 • اگر اکنون یا در آینده قصد استفاده از تجزیه و تحلیل ویدیو را دارید

در نظر گرفتن این عناصر به شما کمک می کند تا بر این اساس انتخاب های خود را محدود کنید. بسیاری از دوربین های مدرن فراتر از کمک به شرکت ها برای به دست آوردن شواهد در صورت اختلاف یا حادثه هستند – حتی می توانند به جلوگیری از حوادث ، جمع آوری اطلاعات ارزشمند بازاریابی و موارد دیگر کمک کنند. [1].

2. به این فکر کنید که سیستم شما چقدر باید انعطاف پذیر باشد

الزامات انعطاف پذیری سیستم دوربین مداربسته برای هر شغلی یکسان نخواهد بود.

شاید تجارت شما کاملاً تثبیت شده باشد و شما ایده کاملی در مورد نیازهای نظارت خود طی چند سال آینده داشته باشید. یا شاید شما در حال راه اندازی مشاغل جدید هستید و نمی دانید هنگام ایجاد شرکت خود رشد شما چگونه خواهد بود.

نکته این است ، شما نمی خواهید در یک سیستم نظارت جدید در چند سال سرمایه گذاری کنید فقط به این دلیل که باید برخی از به روزرسانی ها را انجام دهید. خوشبختانه دوربین های نظارتی امروزی تنظیم سیستم شما را بر اساس نیازهای شما بیش از هر زمان دیگری آسان می کند.

اگر انتظار دارید به مرور زمان دوربین های بیشتری اضافه کنید یا فناوری مانند کنترل دسترسی یا آنالیز ویدئو را با سیستم خود ادغام کنید ، سرمایه گذاری در فناوری مقیاس پذیر به نفع شما خواهد بود تا بتوانید نیازهای خود را نیز بهتر برآورده کنید. امروز و آینده.

به این ترتیب می توانید از سیستم مانیتورینگ خود استفاده کنید تا نیازهای خود را پیش بینی کرده و مشکلات را حل کنید ، به جای اینکه پس از نصب مجدداً آن را کاملاً طراحی مجدد کنید تا بتوانید بهترین تنظیمات را برای نیازهای خود داشته باشید. [2].

3. الزامات انطباق خود را در ذهن داشته باشید

هر کسب و کار دارای الزامات مختلف مطابقت است به عنوان مثال ، برخی از آنها استانداردهای بیمه را دنبال می کنند. دیگران باید از قوانین محلی نظارتی مانند تجارت شاهدانه پیروی کنند.

 • این الزامات انطباق ممکن است عملکردهای دوربین نظارتی را تعریف کند:
 • برای حداقل زمان فیلم ها را ذخیره کنید
 • استفاده از دوربین های حرکتی قابل قبول است یا خیر
 • در صورت نیاز به ثبت سوابق افرادی که به ملک دسترسی دارند ، چه از طریق گاراژها ، دروازه ها یا ورودی ها
  این که آیا شما به نظارت شبانه روزی محل نیاز دارید

هنگام اجرای سیستم های دوربین نظارتی ، باید اطمینان حاصل کنید که با مقررات محلی نظارت صوتی و تصویری مطابقت دارید. بیشتر شرکت ها این قوانین را رعایت می کنند ، مشروط بر اینکه نظارت آنها در ملا عام انجام شود [3].

آیا سیستم مناسبی برای تجارت خود دارید؟

خواه در مرحله سرمایه گذاری در یک سیستم دوربین مداربسته کاملاً جدید باشید یا اگر بخواهید سیستم موجود خود را ارتقا دهید ، تیم Surveillance Secure ما می تواند به شما در یافتن سیستم مناسب برای نیازهای شما کمک کند. امروز با ما تماس بگیرید تا ارزیابی خطر و مشاوره با متخصصان امنیتی خود را با شماره (877) 388-1248 تعیین کنید!

منابع:

 1. https://www.researchgate.net/publication/321613977_Video_Analytics_for_Business_Intelligence
 2. https://dl.acm.org/doi/10.1016/j.cviu.2015.10.014
 3. https://www.businessnewsdaily.com/16000-video-surveillance-laws.htmlدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *