راهنمای سیستم های امنیتی کسب و کار کوچک

راهنمای سیستم های امنیتی کسب و کار کوچک

راهنمای سیستم های امنیتی کسب و کار کوچک


تعداد دوربین های مورد نیاز خود را تعیین کنید

هر مشاغل منحصر به فرد است و مشکلات و چالش های مختلفی را به همراه دارد. بنابراین در واقع هیچ راه حل امنیتی یکسانی وجود ندارد. اندازه کسب و کار شما و جای جغرافیایی آن در تعداد دوربین های مورد نیاز شما نقش زیادی دارد. با این حال ، شما نمی خواهید مناطق خاصی را آسیب پذیر بگذارید.

ارزیابی مشاغل شما می تواند به شما امکان دهد ویژگی های امنیتی موجود شما مکمل استفاده از دوربین شما برای رویکردی بهتر و مقرون به صرفه باشد. هیچ فرمول دقیقی برای این کار وجود ندارد ، اما هنگام طراحی سیستم امنیتی کسب و کار کوچک خود باید نکاتی را بخاطر بسپارید:

چرا به دوربین نیاز دارید؟

آیا در منطقه ای هستید که میزان جرم و جنایت در آن زیاد است و سرقت و خرابکاری در آن رایج است ، یا اینکه با سرقت کارمند مشکلی دارید؟ این مشکلات دو روی یک سکه هستند – از نظر نصب و پوشش.

سرقت و سرقت سرقت کارمندان
این معمولاً بعد از ساعتها اتفاق می افتد این معمولاً در ساعات کار اتفاق می افتد
غریبه ها وارد ملک می شوند افراد آشنا در یک ساختمان یا ملک مشکوک عمل می کنند
کارگران را در محل به خطر بیندازید و مسئولیت خود را به عهده بگیرید احتمالاً با سارقان بیرون یا حتی کارمندان دیگر کار می کند
راحت تر قابل تشخیص است به سختی قابل تشخیص است

طرح دارایی شما چگونه است؟

نمایندگی ها جای پارک کافی دارند. ویترین فروشگاه ها فضای داخلی کمتری دارند. این انبارها گوشه های بسیار تاریکی دارند. بسته به شرایط خود ، می توانید تصمیم بگیرید که از مهمترین قسمتهای کسب و کار خود به صرفه ترین روش ممکن محافظت کنید. اما هرگز نقطه کور را دست کم نگیرید. جنایتکاران به دنبال آنها هستند و از آنها سو استفاده خواهند کرد.

تعیین ویژگی های امنیتی لازم

تفاوت بین کیفیت تصویر دوربین IP و دوربین مدار بسته

هنگامی که هزینه ها مهم است ، تعداد دوربین مورد نیاز شما نیز می تواند تحت تأثیر ویژگی های انتخابی شما باشد. دور از دوربین های مداربسته دانه قدیمی ، امروزه ابزارهای دوربین مدار بسته از ویژگی های امنیتی و غیر امنیتی بسیاری برخوردار هستند. استفاده از این دوربین ها بسیار آسان است ، اما همچنین به شما کمک می کند هنگام تلاش برای کنترل دسترسی به تجارت خود ، هوشمندانه کار کنید. برخی از ویژگی هایی که باید در خاطر داشته باشید عبارتند از:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *