دوربین های نظارتی سازگار با NDAA چیست؟

دوربین های نظارتی سازگار با NDAA چیست؟

دوربین های نظارتی سازگار با NDAA چیست؟


قانون مجوز دفاع ملی جان مک کین (NDAA) از آگوست سال 2020 اجرا می شود. تا حدی ، این قانون استفاده ، تأمین یا فروش مارک های خاصی از تجهیزات نظارتی را به آژانس های فدرال محدود می کند [1].

آژانس های فدرال نه تنها خرید تجهیزات از این مارک ها را ممنوع کرده اند ، بلکه نمی توانند با پیمانکارانی که از فن آوری نظارت از محصولات ذکر شده استفاده می کنند ، تجارت کنند.

اگر یک سازمان دولتی هستید ، چگونه می توانید بفهمید کدام دوربین ها با NDAA سازگار هستند و برای اجرای این فناوری می توانید با کدام پیمانکاران کار کنید؟ آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

مارک های ممنوع دوربین

مارک های دوربین هایی که NDAA به طور خاص ممنوع می کند شامل Dahua ، Hikvision و Huawei است ، اما این ممنوعیت همچنین شامل تمام مارک هایی است که ممکن است تحت این شرکت ها یا به عنوان بخشی از آنها فعالیت کنند ، از جمله مارک های مرتبط با آن شرکت ها.

با این حال ، ممکن است دوربینی داشته باشید که از این مارک ها نباشد ، اما از تجهیزات یا قطعات ساخته شده توسط یک مارک ممنوعه استفاده کند. این قانون پیش بینی کرده است که هرگونه اجزای “اساسی یا اساسی” سیستم نظارت که توسط این مارک ها تولید می شود نیز ممنوع است.

به عنوان مثال ، ممکن است دوربینی داشته باشید که توسط یک مارک تجاری معتبر تولید شده باشد ، اما ممکن است حاوی تراشه ای باشد که توسط هایک ویژن ساخته شده است و این به این معنی است که دوربین مورد نیاز NDAA را برآورده نمی کند.

نیازی به گفتن نیست ، این یک چالش است با توجه به این واقعیت که بسیاری از م institutionsسسات فدرال در حال حاضر دوربین یا تجهیزاتی را که اکنون ممنوع شده اند مستقر کرده اند یا با پیمانکارانی که چنین تجهیزات را تهیه می کنند کار می کنند. [2].

این ممنوعیت برای چه کسانی اعمال می شود؟

NDAA برای همه آژانس های فدرال ایالات متحده اعمال می شود. این آژانس ها ممکن است شامل FBI ، خدمات پارک های ملی و ارتش باشند ، اما محدود نمی شوند. به یاد داشته باشید که ارائه دهندگان فناوری اطلاعات همچنین نمی توانند تجهیزات نظارتی تحت این مارک ها را به سازمانهای دولتی یا پیمانکاران مربوطه بفروشند.

طبق این قانون ، آژانس های فدرال همچنین نمی توانند با پیمانکارانی که از مارک های ممنوع تجهیزات نظارتی استفاده یا تهیه می کنند به کار خود ادامه دهند. این شامل انعقاد قرارداد جدید و همچنین تمدید یا تمدید این قرارداد است. این سیاست صرف نظر از اینکه پیمانکاران از دوربین برای کار با فدرال استفاده می کنند ، اعمال می شود [3].

در حالی که این مصوبه فقط در مورد پیمانکار اصلی اعمال می شود ، پیمانکاران اصلی موظفند روابط خود را با پیمانکاران فرعی که از این تجهیزات استفاده می کنند ارزیابی کنند تا اطمینان حاصل کنند که فن آوری ممنوع برای اهداف پیمانکار اصلی ارائه نشده یا استفاده نمی شود.

نمونه هایی از دوربین های نظارت سازگار با NDAA

با توجه به اینکه بسیاری از مارک ها از محصولات یا اجزای سازندگان دیگر استفاده می کنند و با مارک معتبری به فروش می رسند ، استفاده از تجهیزات مناسب می تواند برای آژانس های فدرال یک چالش باشد. با این حال ، برخی از سازندگان دوربین سازگار با NDAA عبارتند از:

 • آویگیلون
 • ارتباطات محور [4]
 • بین المللی BCD
 • مداحی
 • فلیر
 • ایریکس
 • موبوتیکس
 • جستجوی حرارتی
 • سالینک
 • WatchGuard
 • فناوری 360 دید

این یک لیست جامع نیست. مارک های دیگر دوربین های نظارتی ، مانند بوش و پاکتون ، محصولی را برای بازار ایالات متحده تولید می کنند که مطابق با NDAA باشد ، اما محصولات دیگری را که در سطح بین المللی نیستند به فروش می رسانند ، بنابراین مهم است که بدانید چه چیزی دریافت می کنید.

آیا دوربین های شما با NDAA مطابقت دارند؟

بهترین راه برای اینکه بفهمید فناوری نظارت شما با NDAA سازگار است ، گرفتن حسابرسی جامع با شرکتی است که تجربه شناسایی تجهیزات با اجزای تأیید شده و ممنوع را دارد.

از سال 2006 ، تیم ما در Surveillance Secure با نیازهای نظارت و انطباق خود به سازمان های دولتی خدمت می کند. امروز برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات حسابرسی ما در (877) 388-1248 با ما تماس بگیرید!

منابع:

 1. https://www.prnewswire.com/news-releases/ اثر-مجوز-دفاع-ملی-2019- در-صنعت-نظارت-تصویری-صنعت-فریدونیا-آنالیز -300697391.html
 2. https://www.securityinfowatch.com/video-surveillance/article/21093037/life-after-the-ndaa
 3. https://www.congress.gov/bill/116th-congress/house-bill/2500/text
 4. https://www.axis.com/th-th/ دفاع-ملی-مجوز-عمل-سازگاریدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *