دوربین مداربسته PAGYAL – خرید دوربین مداربسته بصورت آنلاین یا نه

دوربین مداربسته PAGYAL – خرید دوربین مداربسته بصورت آنلاین یا نه


از آنجا که ما در دنیای فناوری زندگی می کنیم و خرید آنلاین عنصر اصلی فناوری مدرن است. زمانی بود که مجبور شدیم برای خرید به یک فروشگاه مراجعه کنیم ، در بازار خرید کنیم ، اگر می خواهیم محصولی را با بهترین و کمترین قیمت خریداری کنیم ، چنین قیمت پایین ضعف مشتری هندی است. اما با رشد تکنولوژی و اینترنت ، می توانیم به راحتی تمام داده های فروشندگان ، توزیع کنندگان فروشندگان بیشتر محصولات را در مکان مورد نظر بدست آوریم و حتی می توانیم به راحتی از قیمت واقعی محصول مطلع شویم.

موضوع امروز در مورد خرید محصولات دوربین مداربسته بصورت آنلاین است ، زیرا من همچنین فروشنده نظارت تصویری آمازون بصورت آنلاین ، flipkart ، snapdeal ، securitykart هستم ، اما اگر کسی واقعاً از من بخواهد خریدار شوم و آیا باید این محصولات را بصورت آنلاین خریداری کنم ، پاسخ آن خواهد بود NOOOOO باشید !!!!

اکثر مردم فکر خواهند کرد که من به عنوان یک فروشنده خرید اینترنتی این محصولات را انکار می کنم ، دلیل این امر باید وجود داشته باشد ، اما توضیحات من در مورد خرید آنلاین نیست پاسخ من را روشن می کند.

بیایید مثالی از خرید مجموعه ای از دوربین های مگاپیکسلی MP 4 MP (می تواند دوربین گنبدی یا دوربین ضد آب باشد) دید در شب و شب) و DVR 4 کاناله با هارد دیسک ، سیم ، منبع تغذیه ، اتصالات bnc پین DC.

و اگر می تواند یک تنظیم مارک مانند Hikvision ، Dahua ، Cpplus ، Godrej ، Secureye یا سایر موارد مشابه باشد

یا می تواند هر مارک محلی باشد ، زیرا مارک های بسیاری در دهلی ، بمبئی ، بنگلور پونا وجود دارد.

قیمت مارک برای کل تنظیمات ممکن است بین 14000 تا 18000 روپیه باشد و این مارک بین 10000 تا 14000 روپیه هند نباشد.

اما از سایت موبایل یا دسک تاپ مجازی که به واقعیت بازمی گردم ، این تنظیم را برای امنیت شغلی یا منزل خود ، که در جامو است ، خریداری می کنم ، همانطور که برای من به عنوان نمونه در نظر گرفته شده است ، بنابراین اگر از توزیع کنندگان و توزیع کنندگان محلی پیشنهاد cctv اکثر شرکتهای واقعی 18000 تا 24000 روپیه و برای غیر مارکها 14000 تا 18000 روپیه ارائه می دهند.

اکنون زمان منتقدان است ؛؛؛ من مردم را گمراه می کنم ، سعی می کنم مردم را گمراه کنم ، در اینجا مشخص است که برای محصولات مشابه تفاوت زیادی وجود دارد ، چرا مردم مجبور هستند همان چیز را با قیمت بالاتر خریداری کنند …..

نه !!!!!!! همکاران عزیز من ، نقاط قوتی برای حمایت از سخنرانی ، گوش دادن و خواندن دقیق دارم

نصب دوربین مداربسته یک عنصر نیست ، یک سیستم نظارت تصویری کامل پایان می یابد و فقط زمانی شروع به کار می کند که همه لوازم جانبی استفاده شده را با هم جمع کنیم.

این فقط یک DVR یا دوربین نیست ، بیشتر هنگام خرید آنلاین ، ما فکر نمی کنیم که نگران مارک های لوازم جانبی ، یا برق ، یا کابل ، یا bnc ، یا هارد دیسک ، یا DC ، دوستان عزیزم ، اگر شخصی برای نصب دوربین مداربسته هزینه بسیار کمتری دریافت می کند ، پس چگونه می توانیم سیم با کیفیت ، منبع تغذیه با کیفیت ، اتصالات DC و BNC با کیفیت را در اختیارتان قرار دهیم ، بدون این لوازم جانبی با کیفیت ، نمی توانیم کیفیت تصویر خوبی از دوربین ها را در هنگام استفاده از 1 مگاپیکسل یا دوربین 2 مگاپیکسلی ، همچنین دوام کل مجموعه به سیم بستگی دارد ،

من فروشنده آنلاین را مقصر نمی دانم که کیفیت خوبی را ارائه نمی دهد ، این تقصیر ماست ، زیرا ما همیشه به دنبال پایین ترین قیمت ها هستیم و برای اینکه بتوانیم برای بهترین قیمت رقابت کنیم ، فروشنده باید در کیفیت سازش کند.

دومین مهمترین:

نگهداری و نصب دوربین های مدار بسته
ببینید ، من دوربین مدار بسته را بصورت آنلاین سفارش می دهم ، اما از نظر فنی نیاز به نصب این دوربین ها در محل خود دارم ، همانطور که در مورد jammu در مورد من وجود دارد ، و بگذارید با شما در میان بگذارم که هزینه کل نصب دوربین مدار بسته 500-1000 روپیه برای هر دوربین است ، بنابراین برای نصب نصب دوربین مداربسته HD من که به صورت آنلاین خریداری کرده ام ، باید حداقل 2000 ریال آماده داشته باشیم تا نصب کننده ،

باشه، انجام شد !!! من حداقل به مدت یک سال با گارانتی شرکت آنلاین به من اعتماد کرده و از آن اطمینان دارم. اما اکنون زمان فیلم واقعی رسیده است … اگر یکی از دوربین های من کار نکند چه می شود … من اینجا و همه جا را جستجو می کنم خدمات مرکز رایگان و جزئیات این شرکت برای مشاهده دوربین من.

به همه سایت های تجارت الکترونیکی آنلاین اجازه داده می شود که محصول دارای یک سال ضمانت خارج از سایت باشد … و ضمانت خارج از سایت به این معنی است که من مجبور هستم این دوربین را حذف نصب کرده و آن را بسته بندی کرده و به یک مرکز خدمات بفرستم که هزینه آن زیاد خواهد بود. من دوباره چون تکنسین دوربین مداربسته دایی من نیست که برای این کار هزینه ای از من دریافت نمی کند ….

امیدوارم بیشتر افراد فنی و تحصیل کرده آنچه من سعی کردم درک کنم را درک کنند

بنابراین درست است که شما باید یک ارائه دهنده محلی برای دوربین مداربسته تعبیه شده انتخاب کنید ، زیرا این امر برای امنیت است و ما مجبور نیستیم در زمینه امنیت مصالحه کنیم و با توجه به بودجه ، هزینه آن همیشه کمتر از هزینه آنلاین است.

برای اطلاعات بیشتر در فیس بوک به ما بپیوندید: https://www.facebook.com/cctvinjammu/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *