دوربین مداربسته برای محافظت از حیوانات خانگی شما هنگام حضور در آنجا طراحی شده است

دوربین مداربسته برای محافظت از حیوانات خانگی شما هنگام حضور در آنجا طراحی شده است

دوربین مداربسته برای محافظت از حیوانات خانگی شما هنگام حضور در آنجا طراحی شده است


بیشتر و بیشتر صاحبان خانه نظارت تصویری را به عنوان یک روش بسیار موثر برای محافظت از دارایی خود در برابر جرم نصب می کنند. با این حال ، آیا می دانید نظارت تصویری همچنین یک روش عالی برای بازرسی از اموال شما در هنگام دور بودن از خانه ارائه می دهد و برای نظارت بر حیوانات خانگی ایده آل است؟

در نتیجه بیماری همه گیر Covid-19 و این واقعیت که اکنون بسیاری از افراد از خانه کار می کنند ، تعداد صاحبان سگ به شدت افزایش یافته است. متأسفانه ، این افزایش مالکیت حیوانات خانگی منجر به افزایش قابل توجهی در سرقت سگ از املاک خانگی شده است. بدیهی است که ما نمی توانیم در خانه باشیم تا شبانه روز حیوانات خانگی خود را تماشا کنیم و در اینجا دوربین مدار بسته می تواند بسیار مفید باشد.

نظارت تصویری در سالهای اخیر به طور فزاینده ای در میان صاحبان خانه محبوب شده است. ارائه یک روش فوق العاده موثر برای جلوگیری از جرم ، دوربین مدار بسته به طور گسترده ای به عنوان یک روش عالی برای جلوگیری از ورود سارقان به ورود به اموال شما شناخته می شود. دوربین مدار بسته اغلب برای جلوگیری از سرقت ترین سارقان کافی است ، زیرا دوربین ها نشان می دهند که شما امنیت خانه خود را بسیار جدی می گیرید.

برای بهترین پوشش و ایجاد حداکثر محافظت از حیوانات خانگی ، نصب دوربین در داخل و خارج از خانه احتمالاً بهترین گزینه خواهد بود. در اینجا در FirstEye ما سالها تجربه نصب دوربین مداربسته در تمام ویژگی ها در هر اندازه را داریم و تیم ما می تواند شما را در مورد بهترین روش برای تأمین بهترین محافظت از خانه (و حیوانات خانگی) شما راهنمایی کند.

ما سیستم هایی داریم که همه بودجه و نیازها را برآورده می کنند: از تلویزیون مداربسته HD TVI ، که گزینه ایده آل برای صاحبان خانه است که خواهان پوشش خوب با قیمت مناسب هستند. روش دیگر ، نظارت تصویری HD IP برای صاحبان خانه های فنی باهوش که می خواهند یک سیستم اثبات آینده داشته باشند ، ایده آل است.

با FirstEye تماس بگیرید

علاوه بر تاسیسات نظارت تصویری ، ما همچنین طیف گسترده ای از تأسیسات امنیتی مقرون به صرفه را برای صاحبان خانه در لیدز و مناطق اطراف آن ارائه می دهیم. از هشدارهای مزاحم گرفته تا دروازه های برقی و زنگ های هوشمند ، ما می توانیم محافظتی را که شایسته خانه و خانواده شماست فراهم کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر یا دریافت یک نقل قول رایگان ، لطفا با شماره تلفن 0113 228 8599 یا ایمیل quote@firsteye.co.uk تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *