خدمات نصب امنیت برای صاحبان خانه

خدمات نصب امنیت برای صاحبان خانه

خدمات نصب امنیت برای صاحبان خانه


در Firsteye ، ما یک تجارت خانوادگی هستیم که دارای سالها تجربه در ارائه طیف گسترده ای از خدمات نصب امنیت برای صاحبان خانه در لیدز است. از سیستم های هشدار متجاوز و سیستم های نظارت تصویری ، تا داخلی ، درگاه های برقی و روشنایی امنیتی ، می توانیم از خانه و خانواده شما محافظت کنیم.

چرا ما را برای نصب امنیت خانه لیدز خود انتخاب می کنید؟

ما فوق العاده به شهرت خود برای خدمات استثنایی مشتری و توانایی خود در حفظ استانداردهای بالای خدمات مشتری افتخار می کنیم. ما تا زمانی که خدمات ما توسط SSAIB ما پشتیبانی شود و ما همیشه با خانه شما با احتیاط و احترامی که شایسته آن است رفتار خواهیم کرد؟ اعتباربخشی تاجر معتبر.

ما طیف گسترده ای از خدمات امنیت داخلی مقرون به صرفه را ارائه می دهیم ، از جمله:

  • هشدارهای متجاوز که با استفاده از یک برنامه تلفن هوشمند از راه دور قابل کنترل هستند
  • سیستم های نظارت تصویری که برای نظارت بر نمای بیرونی و / یا داخلی خانه شما ، بدون توجه به جایی که هستید ، از طریق یک برنامه تلفن هوشمند طراحی شده اند.
  • اینترکام هایی که می توانند روی درب ورودی یا دروازه نصب شوند به شما امکان می دهد از راه دور نظارت داشته باشید و با تماس گیرندگان به خانه خود ارتباط برقرار کنید
  • روشنایی امنیتی در منزل برای جلوگیری از متجاوزان و محافظت بیشتر از خارج از خانه شما طراحی شده است
  • دروازه های برقی طراحی شده برای محافظت از وسایل نقلیه شما و محافظت از نمای بیرونی خانه شما

با FirstEye تماس بگیرید

اگر می خواهید در مورد چگونگی محافظت از خانه شما در برابر جرم و جنایت بیشتر بدانید ، برای دریافت پیشنهادات رایگان و تحقیقات امنیتی با FirstEye تماس بگیرید. تماس با ما آسان است: فقط با شماره تلفن 0113 2288599 تماس بگیرید یا با ایمیل quote@firsteye.co.uk تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *