جرایم سازمان یافته خرده فروشی در حال افزایش است ، در اینجا نحوه جلوگیری از آن آمده است

جرایم سازمان یافته خرده فروشی در حال افزایش است ، در اینجا نحوه جلوگیری از آن آمده است

جرایم سازمان یافته خرده فروشی در حال افزایش است ، در اینجا نحوه جلوگیری از آن آمده است

از زمان ابتلا به بیماری همه گیر COVID-19 ، خرده فروشان مکان های فیزیکی خود را بسته اند. برای برخی از فروشگاه ها ، این موقتی بود. برای دیگران ثابت بود. کاهش تجارت دلیل اصلی بیشتر فروشگاه ها است ، اما فروشگاه های دیگر به دلیل انقباض فزاینده ناشی از جرایم خرده فروشی سازمان یافته مجبور به کوچک شدن شدند.

ORC چیست؟

جرم خرده فروشی سازمان یافته را می توان سرقت خرده فروشی سازمان یافته نیز نامید. ORC با سرقت معمول مغازه متفاوت است. در حالی که یک مغازه کوتاه فقط چند بار در ماه سرقت می کند ، حلقه های ORC می توانند صدها نفر را هر روز به فروشگاه های مختلف هدایت کنند. علاوه بر این ، انگیزه آنها در پشت سرقت استفاده شخصی نیست ، آنها برای فروش مجدد اقلام به صورت آنلاین برای سود دزدی می کنند. اگرچه ORC همیشه یک مشکل بوده است ، اما تیم های پیشگیری از ضرر می گویند که این مسئله در حال گسترش و خشونت است.

طبق فدراسیون ملی خرده فروشی ، 75٪ از خرده فروشان گزارش داده اند كه فعالیت ORC در سال گذشته در مقایسه با 68٪ در سال قبل افزایش یافته است. دلایل زیادی وجود دارد که باعث گسترش بیشتر جرایم خرده فروشی سازمان یافته می شود. اول از همه ، فروش آسان کالاهای دزدی به صورت آنلاین برای افراد آسان تر است زیرا آنها می توانند در پشت بی هویتی پنهان شوند یا مشاغل متقلبی را ایجاد کنند که نمی توان در آنها ردیابی کرد. دوم ، بیماری همه گیر باعث شده تا مردم هنگام خرید در فروشگاه بیشتر محتاط باشند و حتی از طریق سایت های طراحی شده بیشتر به خرید آنلاین بپردازند. نه تنها این ، بیماری همه گیر ادارات پلیس را مجبور کرده است تا تمرکز خود را بر سرقت اموال تغییر دهند ، که این امر باعث ایجاد فرصت های بیشتر برای ORC شده است.

جرایم خرده فروشی سازمان یافته فقط تهدیدی برای خرده فروشان و شرکت های بزرگ نیست. این سارقان در شیوه های خود خشن تر و پرخاشگرتر می شوند که در صورت درگیری کارکنان می تواند به آنها آسیب برساند. علاوه بر این ، نمایندگان فروش می توانند کالاهای دزدیده شده را تقلبی کنند (مانند شیر خشک کودک) و کالاهای خطرناک را به مشتریان بی خبر بفروشند.

پیشگیری از جرم خرده فروشی سازمان یافته

م mostثرترین روش در برابر جرایم خرده فروشی سازمان یافته استفاده از یک سیستم نظارت تصویری کامل برای جلب آنها در فروشگاه است. هنگامی که مجرمان از فروشگاه خارج می شوند ، ردیابی آنها دشوارتر می شود. با استفاده از دوربین های امنیتی ، تیم های پیشگیری از ضرر به راحتی می توانند سرقت در زمان واقعی را در همه مناطق از یک مکان امن و متمرکز کنترل کنند. آنها همچنین می توانند موارد بیشتری از سرقت را ثبت کنند ، به خصوص اگر از تجزیه و تحلیل ویدیویی استفاده کنند که می تواند فعالیت مشکوکی را که ممکن است از دست داده باشند ، تشخیص دهد. وجود دوربین ها همچنین به تیم های امنیتی این امکان را می دهد تا تصاویر را بازتولید کرده و الگوهای سرقت را به مرور تشخیص دهند تا دفعه بعد که به حلقه ORC برخورد می کنند ، آماده شوند.

اگر می خواهید یک سیستم امنیتی در فروشگاه جرایم سازمان یافته خرده فروشی خود نصب کنید ، حتما دوربین های امنیتی را در این مکان های اصلی نصب کنید:

  • نزدیک به صندوق های نقدی: نصب دوربین در نزدیکی صندوق های نقدی به شما امکان می دهد هر کسی که قصد ارتکاب کارت اعتباری یا بازگشت کلاهبرداری را دارد ، پیگیری کنید.
  • داخل اتاق های موجودی: بعضی اوقات ممکن است یک کارمند بخشی از حلقه ORC باشد. وجود دوربین در موجودی کالا از سرقت کالاها برای فروش مجدد کالاهای کارمندان جلوگیری می کند.
  • در مقابل ورودی ها / خروجی ها: اطمینان حاصل کنید که همه ورودی ها و خروجی ها کنترل می شوند تا هنگام ورود یک عضو ORC شناخته شده یا داشتن تصاویر دزدی که فرار کرده است ، بتوانید به شما هشدار داده شود.
  • در پارکینگ ها / گاراژها: شما قادر نخواهید بود که هر دزدی را که مدام وارد می شود بگیرید. وجود دوربین های امنیتی در پارکینگ به شما امکان می دهد از سارق و همچنین پلاک خودرویی که آنها در آن فرار کرده اند تصاویر بیشتری بگیرید.

اگر در مورد راه حل های مقابله با جرایم خرده فروشی سازمان یافته س questionsالی دارید ، حتماً با تیم فروش ما تماس بگیرید. مشاوران ما باتجربه هستند و می توانند در طراحی سیستم مناسب برای هر نوع نیاز و مکانی به شما کمک کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *