تأسیسات امنیتی کسب و کار در لیدز و سراسر یورکشایر غربی

تأسیسات امنیتی کسب و کار در لیدز و سراسر یورکشایر غربی

تأسیسات امنیتی کسب و کار در لیدز و سراسر یورکشایر غربی


در اینجا در FirstEye ، ما بیش از 22 سال تجربه در زمینه نصب های امنیتی برای مشاغل داریم که به ما امکان می دهد از تجارت موردنیاز شما محافظت لازم را داشته باشیم. ما با شرکت ها در هر شکل و اندازه کار کرده ایم. از فروشگاه های کوچک و سایت های تجاری ، از طریق کارخانه ها ، انبارها و دفاتر چند طبقه. تیم ما در طراحی ، برنامه ریزی و نصب سیستم های امنیتی برای پاسخگویی به نیازهای فردی شما تجربه دارد.

خدمات نصب SSAIB ثبت شده

انتخاب کار با ما به این معنی است که نه تنها از تجربه ما بهره مند خواهید شد ، بلکه می توانید از اعتبار SSAIB ما برای نصب هشدارهای مزاحم و سیستم های دوربین مدار بسته بهره مند شوید. اعتبار SSAIB ما بدان معنی است که ما می توانیم به مشتریان خود که سیستم آنها سالانه نصب ، سرویس و نگهداری می شود ، گواهی SSAIB ارائه دهیم. علاوه بر این ، داشتن یک گواهی SSAIB ممکن است به این معنی باشد که به شما حق بیمه پرداخت می شود ، در حالی که وضعیت ریسک بیمه خود را کاهش می دهید (با توجه به شرایط بیمه گر).

علاوه بر اعتبار SSAIB ، ما همچنین یک پیمانکار ایمن ، نصب کننده مجاز IPAF و Paxton Access هستیم. نکته آخر اینکه همه کارهای ما کاملاً بیمه است و با قطعات جامع 12 ماهه و ضمانت کار ارائه می شود.

برای اطلاعات بیشتر در تماس باشید

اگر به دنبال یک متخصص نصب امنیت با مهارت ، تجربه و تجربه برای ارائه خدمات قابل اعتماد و با کیفیت بالا هستید ، چرا با ما تماس نگیرید. ما خوشحالیم که بدون هیچ گونه تعهدی یک پیشنهاد رایگان به شما ارائه می دهیم و تماس با ما آسان است: فقط با شماره تلفن 0113 228 8599 تماس بگیرید یا یک ایمیل به quote@firsteye.co.uk ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *