آیا سایت های ساختمانی دوربین دارند؟ نصب دوربین مداربسته I-HT

آیا سایت های ساختمانی دوربین دارند؟ نصب دوربین مداربسته I-HT

آیا سایت های ساختمانی دوربین دارند؟  نصب دوربین مداربسته I-HT


نظارت تصویری تقریباً برای همه سایت های ساختمانی در انگلستان امری عادی شده است. از نظر تاریخی ، دوربین مدار بسته زمانی فقط به عنوان یک سیستم امنیتی مورد استفاده قرار می گرفت ، اما اکنون دوربین مدار بسته می تواند حتی کارآمدترین ابزار برای مدیریت یک سایت ساختمانی را نیز ارائه دهد.

به سادگی امکان پذیر نیست که مدیران سایت شخصاً کلیه فعالیت های انجام شده در سایت های شلوغ ساختمانی را رصد کنند ، بنابراین دوربین مداربسته را به یکی از با ارزش ترین ابزارهای مدیریتی که در اختیار دارند تبدیل می کند.

در اینجا برخی از رایج ترین نظارت تصویری سایت های ساختمانی آورده شده است:

سلامت و امنیت

سایت های ساختمانی ، از نظر نوع کار ، مکان های خطرناکی نیز هستند – نه تنها برای کارگران ، بلکه همچنین برای بازدید کنندگان و حتی برای عموم مردم که در مجاورت آن زندگی می کنند یا کار می کنند. بنابراین ، علی رغم تمام اقدامات انجام شده برای جلوگیری یا به حداقل رساندن چنین حوادثی ، خطر تصادفات یک مشکل مداوم است.

مدیران سایت های ساختمانی در هر زمان وظیفه قانونی دارند که بدانند چه کسی در سایت خود در همه زمان ها حضور دارد و در هر زمان کجا هستند ، این امر به ویژه در موارد اضطراری بسیار مهم است.

یک سیستم نظارت تصویری یک روش بسیار موثر برای نظارت بر کل سایت های ساختمانی برای مدیران سایت فراهم می کند و به تیم مدیریت این امکان را می دهد تا فعالیت ها را در زمان واقعی یا از طریق داده های ثبت شده نظارت کنند. پرسنل نظارت تصویری می توانند علاوه بر کمک به ارتقا the امنیت و امنیت سایت ، مدارک غیر قابل انکار در مورد مواردی مانند اختلافات تصادفات در محل ، سو m رفتار تهاجمی ، اختلافات ، آزار و اذیت ، اقدامات خطرناک یا بازی اسب و غیره ارائه دهند.

اگر حادثه ای یا حادثه ای رخ دهد ، مدیریت می تواند خیلی سریع به هر واقعه نگاهی بیندازد و تعیین کند که آیا این حادثه ناشی از خطای انسانی یا حتی خرابی تجهیزات بوده است ، که به مدیریت اجازه می دهد اقدامات مناسب را برای جلوگیری از تکرار آن انجام دهد. از طریق ماهیت عمیق ارزیابی سوانح ، شرکتهای ساختمانی می توانند تعداد و دفعات تصادفات در محل را به میزان قابل توجهی کاهش دهند و همچنین درک بهتری از دلیل عدم موفقیت اقدامات ایمنی موجود و بهبود آنها می توانند بدست آورند.

چنین شواهدی ممکن است برای پشتیبانی از گزارشات تصادف ، اختلافات حقوقی ناشی از صدمات محل کار و اطلاعات در مورد اقدامات انضباطی و / یا آموزش مجدد ، در صورت لزوم استفاده شود.

علاوه بر استفاده به عنوان روشی برای افشای مسئولیت ، از دوربین مداربسته می توان جهت شناسایی اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه برای اطمینان از عدم تکرار حادثه در آینده نیز استفاده کرد. شواهد ویدئویی دقیقاً نحوه وقوع حادثه را نشان می دهد تا خطر آسیب دیدگی برطرف یا کاهش یابد. غالباً در ساخت و ساز ، خرابی ماشین علت تصادفات است و سیستم های نظارت تصویری برای نظارت بر چنین وقایعی ایده آل هستند.

امنیت و نظارت

بدون هیچ نوع سیستم امنیتی یا نظارت تصویری ، شرکت های ساختمانی تلاش خواهند کرد تا امنیت سایت را به طور م manageثر مدیریت کنند و به احتمال زیاد موضوع سرقت و خرابکاری قرار گیرند.

دوربین مداربسته I-HT 365 روز در سال و 24 ساعته امنیت و نظارت کامل را ارائه می دهد ، این یک راه حل آشکار برای امنیت سایت ساخت و ساز است. در ترکیب با نشانه های روشن و مختصر نظارت تصویری ، که یک الزام قانونی است که همچنین اغلب از ورود مجرمان ، خرابکاران یا کسانی که قصد مجرمانه دارند حتی به سایت جلوگیری می کند.

دوربین مدار بسته با کیفیت بالا فیلم های شناسایی چهره را ارائه می دهد – که همیشه یک فاکتور مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد ، به خصوص اگر پلیس برای پیگرد جرم به مدارکی نیاز داشته باشد.

کارایی / بهره وری سایت

I-HT با مشتریان قبلی که دارای یک سیستم امنیتی بودند که پوشش سایت را فراهم می کرد و متوجه افزایش قابل توجهی در بهره وری شد ، صحبت کرد.

بدون اینکه کارگران احساس کنند که تحت تأثیر اثر Big Brother از نزدیک تحت نظارت هستند ، وقتی کارگران متوجه شوند که این جسم در حال مشاهده است ، احتمال اینکه در یک بازی اسب یا لارو اطراف شرکت کنند بسیار کم است. همچنین این کار باعث می شود کارگران بیشتر آگاه باشند که رویه ها و پروتکل ها در تمام حوادث کمتر نتیجه می شوند.

موقعیت یابی دوربین نیز برای اطمینان از فراهم بودن پوشش کامل سایت و همچنین انتخاب ترکیبی از نوع دوربین – ثابت ، متحرک ، زاویه باز ، تشخیص عملکرد نزدیک و غیره

دوربین های تشخیص پلاک

هنگامی که میزان زیادی از ترافیک اتومبیل در اطراف یک سایت در حال حرکت است ، مفید هستند ، می توان برای هر وسیله نقلیه هنگام ورود و خروج به سایت ، گزارش های دقیق تهیه کرد. این دوربین ها می توانند فقط با دسترسی به وسایل نقلیه از قبل تأیید شده ، برای خواندن برخی از پلاک های ثبت نام خودرو برنامه ریزی شوند.

دوربین ها همچنین می توانند به یک مانع کنترل دسترسی متصل شوند ، بنابراین اگر یک وسیله نقلیه غیر مجاز قصد ورود به سایت را داشته باشد ، ماموران امنیتی برای بررسی وضعیت هشدار داده می شوند. این امکان نظارت مستمر بر دسترسی به سایت را فراهم می کند و می تواند میزان جرم و جنایت در محل را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

PA – سیستم Tannoy

اگر زنگ خطر ایجاد شود و مشخص شود که شخص غیرمجاز حضور دارد ، برقراری ارتباط با آن شخص بسیار آسان است. چندین بلندگو می توانند در اطراف یک سایت قرار بگیرند و به راحتی به سیستم نظارت تصویری متصل شوند.

این امر می تواند در جلوگیری از جرم ارتکابی در یک سایت ساختمانی بسیار مفید باشد.

کابل های سفر مجازی

هادی ها برای سفرهای مجازی در سایت های ساختمانی

سیم های مسافرتی مجازی را می توان در میدان دید هر دوربین تنظیم کرد ، می توان آنها را تنظیم کرد تا هنگام عبور از یک سیم مسافرتی زنگ خطر ایجاد شود. می توان تنظیم کرد که فقط بین روزهای برنامه ریزی شده و ساعات خاصی از شبانه روز زنگ هشدار ایجاد کنند ، که مخصوصاً برای ایجاد هشدارها فقط در هنگام خرابی سایت بسیار مفید است.

جنبه هوش مصنوعی این سیستم ها به شما امکان می دهد هنگام ایجاد هشدار کاذب سیستم را یاد بگیرید (به عنوان مثال یک حیوان کوچک و غیره) ، این به سیستم یاد می دهد که دفعه بعد که حیوان کوچک شناسایی شود ، زنگ هشدار ارسال نکند.

حسگرهای حرکت

یک گزینه ارزان قیمت خوب که می تواند در سیستم دوربین مدار بسته نیز ادغام شود ، سنسورهای حرکتی انرژی بسیار کمی مصرف می کنند و معمولاً به هر حرکتی بسیار حساس هستند. وقتی سنسورها حرکت را در یک منطقه تشخیص می دهند ، می توانند سیگنالی را به سیستم نظارت تصویری ارسال کنند تا زنگ خطر را برای تشخیص ترافیک ایجاد کنند.

با استفاده از نرم افزار نظارت هوشمند بر سیستم نظارت تصویری ، پرسنل امنیتی قادر خواهند بود دوربین هایی را که در آن ترافیک شناسایی شده است ، به سرعت مشاهده کنند. سنسورهای حرکت هنگام اتصال به مدار روشنایی بسیار مفید هستند ، با فعال شدن حرکت ، چراغ ها برای جلب توجه بیشتر به محل روشن می شوند که این می تواند به معنای سرقت در حال انجام باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *