“آیا باید تابلوی دوربین مدار بسته را پست کنم؟” [Ask The Experts]

“آیا باید تابلوی دوربین مدار بسته را پست کنم؟” [Ask The Experts]

“آیا باید تابلوی دوربین مدار بسته را پست کنم؟” [Ask The Experts]


سوال امروز: آیا لازم است تابلوی دوربین مداربسته ارسال کنم؟

ابتدا س aال مشترکی را که از صاحبان مشاغل می شنویم بررسی می کنیم: آیا لازم است تابلوی دوربین مداربسته ارسال کنم؟ ما در اینجا هستیم تا به این س answerال پاسخ دهیم و نکاتی را در مورد محافظت از دارایی خود با علائم سیگنال به اشتراک بگذاریم

جواب

در حالی که ممکن است جواب تحت اللفظی “نه ، شما نمی کنید” باشد. باید برای داشتن علائم قابل مشاهده “، این بدان معنی نیست که این بهترین پاسخ است. قانونی وجود ندارد که شما را ملزم به نصب تابلو کند – به استثنای برخی از ایالت ها ، که این مورد در برخی از زمینه های خاص مورد نیاز است ، مانند اطلاع رسانی به افراد در اتاق رختکن. اما هیچ الزام قانونی برای نظارت بر ساختمان های خارج از ساختمان یا در مناطق مشترک یک ساختمان وجود ندارد.

اما … این بدان معنا نیست که اصلا فکر خوبی است که از برچسب ها صرف نظر کنید! در حقیقت ، چیزی به سادگی یک تابلوی روشن که به مشتریان اجازه می دهد – و مهمتر از همه ، بالقوه است دزد – بدانید که آنها ضبط شده اند ، می توانند ابزاری ارزان و موثر برای جلوگیری از جرم باشند.

به خصوص اگر بازدیدکنندگان ناخواسته را از انجام نظارت زنده ویدئویی مطلع سازد.

شاید از خود بپرسید … آیا چسباندن علامت روی حصار و فراخوانی روزانه آن آسان است؟ اگرچه ایده کاملاً ساده است ، اما باید کمی در مورد محل نصب علائم فکر کنید. بهترین راه برای این کار این است که به ذهن دزد وارد شوید و مانند آنها فکر کنید.

یک تاکتیک مشهور که توسط مجرمان استفاده می شود ، شناسایی اهداف بالقوه قبل از ارتکاب جرم است. آنها باید قبل از حمله “موقعیت زمین” را بدانند. بنابراین آنها متوجه همه چیز می شوند – از مبادی ورودی (به عنوان مثال نرده ها ، دروازه ها ، درها ، پنجره ها) ، تا وجود امنیت ، هشدارها یا سیستم های نظارتی.

به عنوان بخشی از این فرایند ، سارقان بالقوه معمولاً به عنوان مشتری یا بازدید کننده قانونی در ساعات کاری منظم ظاهر می شوند تا بتوانند با افراد دیگر ترکیب شوند و هدف خود را به خوبی ببینند. این است بهترین وقت آن است که علائم را مشاهده کنیم ، زیرا ممکن است کافی باشد تا آنها به مقصد بالقوه بعدی حرکت کنند.

نظارت تصویری در محل کار

این یک عمل خوب است که یک تجارت “تظاهر” به یک تجارت جنایی کند تا بتواند از نظر استراتژیک علائمی را در مکان هایی که بزهکاران احتمالی به آنجا مراجعه می کنند قرار دهد. به عنوان ورودی و خروجی ، لابی ها و هرجای دیگر که مردم تمایل به جمع شدن دارند.

بنابراین ، اگرچه پاسخ این سوال ممکن است این باشد که سیگنالینگ نظارت تصویری یک شرط قانونی نیست – قطعاً بهترین عمل است. نصب علائم ارزان و آسان است – و هنگامی که مجرم هدف بعدی خود را تشخیص می دهد می تواند تفاوت ایجاد کند.

و همانطور که همه ما می دانیم ، بازدارندگی بهترین نتیجه برای همه است – تجارت ، پلیس و حتی یک مجرم بالقوه.

آیا از کارشناسان ما سوالی دارید؟

به ما خبر دهید! در صورت تمایل با تیم ما در صفحات Pro-Vigil در Twitter یا LinkedIn تماس بگیرید. بپرسید – و س yourال شما می تواند به سادگی در وبلاگ بعدی “از متخصص بپرسید” وارد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *